Општинско такмичење – Географија, школска 2018/2019. година

ОШ“Бранко Радичевић“ из Разбојне

 

Школска 2018/19.

 

Оштинско такмичење из географије

 

10.3.2019.

 

Списак пријављених такмичара

 

Седми разред

 

Р.б. Име и презиме Раз. Назив школе Место и општина Име наставника Број бодова/пласман
1. Mарија Лазаревић 7. ОШ „Вук Караџић“ Блажево/Брус Јасмина Збиљић 84/друго место
2. Снежана Виријевић 7. ОШ „Б.Радичевић“ Разбојна/Брус Ивана Јанковић 78/треће место
3. Милица  Луковић 7. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 75/треће место
4. Михаило  Милић 7. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 73/треће место
5. Љубица Михаиловић 7. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 72/треће место
6. Анђела Исаиловић 7. ОШ „Вук Караџић“ Блажево/Брус Јасмина Збиљић 72/треће место
7. Сузана Марковић 7. ОШ „Б.Радичевић“ Разбојна/Брус Ивана Јанковић 67
8. Јована Перић 7. ОШ „Б.Радичевић“ Разбојна/Брус Ивана Јанковић 63
9. Јанко Јеличић 7. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 60
10. Павле Лукић 7. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 59

 

Осми разред

 

Р.б. Име и презиме Раз. Назив школе Место и општина Име наставника Број бодова
1. Елена Јанковић 8. ОШ „Б.Радичевић“ Разбојна/Брус Ивана Јанковић 89/друго место
2. Александра Кнежевић 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 86/друго место
3. Сања Којић 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 82/друго место
4. Алекса Чаловеић 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Горан Јеличић 81/друго место
5. Тијана Ранђеловић 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 74/треће место
6. Сандра Крпић 8. ОШ „Б.Радичевић“ Разбојна/Брус Ивана Јанковић 72/треће место
7. Соња Рилак 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 71/треће место
8. Катарина Пуношевац 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 64
9. Мина Мићић 8. ОШ „Б.Радичевић“ Разбојна/Брус Ивана Јанковић 63
10. Ђурђина Михајловић 8. ОШ „Ј.Ј. Змај“ Брус/Брус Биљана Ивезић 53

 

 

 

 

Чланови комисије:

  1. Биљана Ивезић
  2. Ивана Јанковић
  3. Горан Јеличић
  4. Јасмина Збиљић

 

 

 

 

 

У Разбојни,

10.3.2019.год.