Летопис
Успешни а наши

Можемо рећи да наша школа има богату и дугогодишњу историју иако се суочавала са бројним тешкоћама и изазовима. Бележила је сјајне резултате, бележи их и данас и без сумње, бележиће их и убудуће остављајући за собом трајни траг у времену и простору, оправдавајући тако своје вековно постојање. Увек у тренду, у корак са новим стремљењима, уз очување старих вредности, бруска школа наставља са радом на општу радост садашњих али и будућих генерација ученика.

Џодић Кристина је са својом професорком Милијаном Тодоровић освојила и II место на Физичкој олимпијади из физике у Београду и III место на светској олимпијади из физике у Азербејџану.

Додатак:

2011/12: Милош Матејић: Историја учешће на Републичком такмичењу

2015/16: Петар Рилак: Историја учешће на Републичком такмичењу

Исправка:

2016/17: Владислав Шћепановић: Историја учешће на Републичком такмичењу уместо Биологије

2016/17: Никола Савић :  Биологија учешће на Републичком такмичењу уместо Историје