Окружна такмичења из биологије и георафије

Данас су била два окружна такмичења, на којима су учествовали наши ученици, из биологије и географије. Ево резултата из географије. Александра Кнежевић је била ПРВА, па је тако остварила пласман на државном такмичењу, Сања Којић је била ДРУГА. Честитам Александри и Сањи и њиховој професорици Биљи Ивезић. Срећно на државном.

Из биологије је такође пласман на државном остварио Тихомир Катанчевић освојивши ДРУГО место. Честитам Тихомиру и његовој професорици Татјани Гајић. Срећно на државном.Поносни смо на своје ученике и колеге.

И да додамо: ДО САДА СЕ 11 УЧЕНИКА ПЛАСИРАЛО ЗА НАЈВИШИ РАНГ ТАКМИЧЕЊА – ДРЖАНА ТАКМИЧЕЊА-. По предметима: из ФИЗИКЕ /2 ученика Ђорђе и Љубица/, из МАТЕМАТИКЕ /1 ученик Ђорђе/, из ХЕМИЈЕ /2 ученика Тихомир и Љубица/, из БИОЛОГИЈЕ /1 ученик Тихомир/, из ГЕОГРАФИЈЕ /1 ученица Александра/ из АТЛЕТИКЕ /3 ученика: Давид,