Окружно такмичење из математике

Субота, дан кад наши ученици заступаше бруске школе на окружном такмичењу из математике. И опет, као претходних година, вратише се уз признања.
1.Ђорђе Томић ,ученик 8.разреда чији је наставник Владимир Јеличић освојио је сви 100 поена и заузео ПРВО место.2.Сања Радмановац ,ученица 6.разреда чији је наставник Ољег Грковић освојила је ДРУГО место.
3.Ђорђе Ивановић, уч.4.разреда чија је учитељица Виолета Чајић , освојио је ДРУГО место.
4.Ђорђе Ракићевић, наставник Ољег Грковић, заузео је ТРЕЋЕ место.5.Љубица Михаиловић,наставник Ненад Милановић , се вратила са ПОХВАЛОМ.
6.Ленка Лазаревић, наставник Ољег Грковић, добила је ПОХВАЛУ.7.Мина Максимовић, учитељица Слађанка Михаиловић , је добила ПОХВАЛУ.8.Вељко Кнежевић,учитељица Виолета Чајић , такође је добила ПОХВАЛУ.
Наведеним ученицима, као и њиховим наставницима, честитам, а онима који буду ишли на државно такмичење желим успех.
Поносни смо на наше младе математичаре.