2022/23. Селена Лазаревић

Поред тога што је носилац Вукове дипломе, Селена је остварила и успехе на такмичењима из
различитих области. На окружним такмичењима из математике, српског језика и језичке културе,
физике, хемије, француског језика, рецитовања освајала је бројне награде.

Учесник је Републичких такмичења из српског језика и језичке културе, физике и француског језика. У полуфиналу на такмичењу Франкофона песма освојила је четврто место.

Похађала је и нижу музичку школу где је, такође, освајала награде за свирање на хармоници, а ванредно је похађала и часове етно-певања и наступала је са етно-групом.

Као члан Културно-уметничког удружења ,,Копаоничка фрула” често је имала наступе и такмичења: певање, фолклор и свирање фруле.

Тренирала је и карате, учествовала је на турнирима и имала је полагања, тако да је сада носилац црног појаса II дан.

Oд најранијег детињства волела је музику, свирање на фрули и певање. Иако је изузетно
свестрана, на шта указују њени резултати и интересовања, након завршене основне
школе, одлучила је да се посвети својој највећој љубави – музици.

Сада је ученик Музичке школе ,,Мокрањац” у Београду, на смеру Српско традиционално певање.