Летопис
Школска 2017/18. година

1.9.  – Почетак нове школске године – пријем првака – подела уџбеника од првог до осмог разреда

4.9. –  Стигли бесплатни уџбеници за ученике

9.9. -Одржани појединачни родитељски састанци изабрани нови чланови Савета родитеља

11.9. – Ученици обавештени о висини осигурања и ужине за ову школску годину.

14.9.-21.9. – Ученици 5. и 7. разреда имали иницијално тестирање из српског језика, а следеће недеље ће бити из математике. Тест се ради на нивоу Србије а у оквиру пројекта Завода за вредновање квалитета образовања и васпитања „Припремање програма, инструмената и реализација завршног испита у основном образовавњу“

15.9. – Одржана седница Школског одбора

2.10.-8.10.- Обележена Дечја недеља учешћем ученика млађих разреда на маскенбалу и сликаријади у школском дворишту. У оквиру Дечје недеље реализована «Трка за срећније детињство» ученика свих разреда као и пријем првака у Дечји савез пригодном приредбом и  поделом беџева и добродошлица

6.11.Седница Наставничког већа

9.11.-10.11.- Јесењи распуст

11.11. – Државни празник Дан примирја у Првом светском рату

14.11. – Одржано Одељенско веће за ученике од првог до осмог разреда. Представник Министарства унутрашњих послова одржао је предавање четвртом разреду. Тема предавања је била „Превенција и заштита деце од опојних дрога и алкохола“

16.11. – Данас је у нашој школи обележен Међународни дан толеранције

5.12. Седница Наставничког већа

25.12.Одржана седница Школског одбора

9.1. – почело друго полугодиште школске 2017/18.године

24.1. – Кроз пројекат „Основи безбедности деце“, представник Министарства унутрашњих послова одржао је предавање ученицима четвртог разреда.. Тема предавања је била „ПРЕВЕНЦИЈА И ЗАШТИТА ДЕЦЕ ОД ТРГОВИНЕ ЉУДИМА“.

24.1. – Одржана седница Школског одбора

25.1. – Кроз пројекат „Основи безбедности деце“, представник Министарства унутрашњих послова одржао је предавање ученицима шестог разреда.. Тема предавања је била „ПРЕВЕНЦИЈА И ЗАШТИТА ДЕЦЕ ОД ТРГОВИНЕ ЉУДИМА“.

27.1. – Свечано обележена школске славе Свети Сава у матичној школи и издвојеним одељењима

30.1. – Одељенско веће у матичној школи за разреде од I до VIII. Завршено прво полугодиште

2.2. – Наставничко веће у матичној школи

12.2. – Почетак другог полугодишта школске 2017/18.године

13.2. – Кроз пројекат „Основи безбедности деце“, представник Министарства унутрашњих послова одржао је предавање ученицима четвртог и шестог разреда. Тема предавања је била „ОСНОВИ БЕЗБЕДНОСТИ ДЕЦЕ У САОБРАЋАЈУ“

27.2.Седница Школског одбора

5.3. – Представници Министарства унутрашњих послова(Сектор за ванредне ситуације) одржали су предавање ученицима четвртог и шестог разреда на тему: „Заштита од техничко-технолошке опасности и природних непогода“.

23.3.Седница Школског одбора

2.4.-9. 4. – Васкршњи празници

12.4. – Ученицима 4. и 6. разреда предавање о заштити од пожара одржали су представници ватрогасне службе,

13.4.-14. 4. – Одржан пробни завршни испит за ученике 8.разреда, српски језик, математика и комбиновани тест;

1. 4. – Одржана седница Наставничког већа у матичној школи

19.4. – Промоција уџбеника издавачке куће „Бигз“,за учитеље наше школе

1. 5. – Школа подржава акцију Црвеног Крста „Друг-другу“. Прикупљају се слаткиши, школски прибор, играчке и одевни предмети.

11.5. – Најмасовнија спортска манифестација у нашим школама, Крос РТС-а, одржан је данас, са почетком у 10 ч на градском стадиону, и у издвојеним одељењима.

7.6. Одржана седница Наставничког већа у матичној школи

28.6.Седница Школског одбора