Onlajn-kursevi engleskog jezika

12/03/2020 Новости

Dragi đaci,

Obaveštavamo vas da smo u saradnji sa Savremenom osnovnom školom obezbedili besplatne onlajn-kurseve engleskog jezika.

Sa ovim kursevima Savremena osnovna škola pruža odličnu priliku đacima koji žele da usavrše i unaprede svoje znanje engleskog jezika i da postanu što uspešniji u daljem obrazovanju i kasnije u poslu.

Ukoliko ste đak V–VIII razreda i želite da unapredite svoje znanje engleskog jezika, pozivamo vas da se prijavite za besplatan onlajn-kurs engleskog jezika kod svog nastavnika, koji će odlučiti ko će dobiti mogućnost za pohađanje ovih kurseva.

Ukoliko budete bili jedan od dobitnika, dobićete poklon-kod sa kojim ostvarujete pravo na besplatan kurs. Nakon što dobijeni kod unesete na strani prijave, dobićete na mejl sva potrebna uputstva za pohađanje izabranog onlajn-kursa.

Pozivamo sve đake da se aktivno uključe u usavršavanje znanja engleskog jezika kako bi time sebi otvorili što više mogućnosti za dalje obrazovanje i razvoj karijere.

ОШ "Ј. Ј. Змај" Брус

Школа радости: