Предавање о дигиталном насиљу

Поштовани родитељи,

Министарство трговине, туризма и телекомуникација је у фебруару ове године основало Национални контакт центар за безбедност деце на интернету који се бави пружањем савета и информација, као и прослеђивањем пријава надлежним органима када је присутно дигитално насиље.
С обзиром да је вршњачко насиље у наглом порасту у школама и на интернету, осетили смо потребу да вам путем интерактивне презентације скренемо пажњу и упутимо на могуће опасности које вребају, а којима су наша деца свакодневно изложена.

Превенција је најбољи начин да заштитимо нашу децу, стога вас позивамо да дана 11.10.2018.године, присуствујете едукативном предавању како бисмо разменили досадашња искуства и информације, а нашој деци одрастање учинили безбедним.
Предавања ће одржати два едукатора из Министарства трговине, туризма и телекомуникација, у просторијама ОШ “Јован Јовановић Змај”. Очекујемо Вас у што већем броју.

Термини одржавања предавања су планирани за четвртак, 11.10.2018. године и то

• У 12:00х- за ученике петог разреда