Takmičenja

Na opštinskom takmičenju iz francuskog jezika učenica VIII razreda Nikolina Kljajić je osvojila II mesto i plasirala se na okružno takmičenje koje će se održati 10. 4. 2022. godine u OŠ ,,J. J. Zmaj” Kruševac.

Nastavnik: Đokić Bojana

Na opštinskom takmičenju iz hemije učenica VII razreda Lazarević Selena osvojila je I mesto i plasirala se na okružno takmičenje koje se održava 02. 4. 2022. godine u OŠ ,,Jovan Popović” Kruševac.

Nastavnik: Tomović Ivana

05. 3. 2022. u OŠ ,,Dositej Obradović” Kruševac održano je okružno takmičenje iz fizike.

Učenici naše škole postigli su sledeće rezultate:

1. Lazarević Selena (VII razred) – III mesto i ima plasman za republičko takmičenje

2. Veljko Rakićević (VI razred) – pohvala

3. Sanja Radmanovac (VIII razred) –pohvala

Nastavnik: Mihajlović Miloje

12.3. 2022. U OŠ ,,Nada Popović” Kruševac održano okružno takmičenje iz matematike i postignuti sledeći rezultati:

1. Minja Torbica (IV razred) – II mesto

2. Mladen Marjanović (IV razred) – pohvala

Učiteljica: Olja Čukuranović

1.Mateja Stojić (Ivrazred) – II mesto

Učiteljica: Jadranka Antonijević

1.Strugar Anđelina (Vrazred) – III mesto

Nastavnik: Milanović Nenad

1.Sanja Radmanovac (VIII razred) – pohvala

Nastavnik: Grković Oljeg

17.2.2022. OŠ ,,J. J. Zmaj” Brus bila je domaćin okružnog takmičenja u odbojci za devojčice. Učenice naše škole osvojile su III mesto.

Nastavnik: Pejić Dragana

11.3.2022. održano opštinsko takmičenje u malom fudbalu. Ekipa dečaka i devojčica su osvojili I mesto i plasirali se na okružno takmičenje 22.3.2022. u Kruševcu.

Nastavnik: Jovanović Mladen