Планинарско-скијашка секција на Копаонику

Планинарско-скијашка секција и ове године у сарадњи са Спортским центром општине Брус и Скијалиштем Копаоник води ученике на скијање и организује школу скијања. Данас је група нескијаша походила планинске врхове и стекла основна знања, вештине и способности у скијању.

Пошто, у договору са Скијалиштем, за време распуста и услед гужве неће бити излазака нескијаша-почетника, одељењске старешине V, VI, VII и VIII разреда треба да обавесте ученике скијаше да ће у четвртак и петак бити организовани изласци истих. Ученици могу да се пријаве на број телефона 065 8699637 искључиво смс поруком у којој ће написати презиме, име, одељење и дан када хоће да иду. При формирању списка водиће се рачуна о већ реализованим изласцима ученика и предност ће имати они који су мање излазили. Повратну информацију добиће смс-ом. После распуста школа скијања за почетнике се наставља.