Одржан 21. атлетски меморијал „Горан Раичевић”

На градском стадиону у Брусу одржан је 21. атлетски меморијал „Горан Раичевић”. Учешће у меморијалном кросу који носи име нашег познатог атлетичара Горана Раичевића узели су предшколци, основци и средњошколци.

Ученици матичне школе у Брусу, као и подручних школа учествовали су у овој манифестацији чији је циљ промоција спорта и здравих стилова живота.

Више о овој атлетској манифестацији можете прочитати овде.

Предшколци и ученици школе у Милентији учествовали су на овом атлетском меморијалу уз вођство и подршку наставнице физичког васпитања Госпаве Шуловић.

Овом приликом, наставници физичког васпитања Госпави Шуловић, након вишедеценијског рада у ОШ „Јован Јовановић Змај” честитамо одлазак у пензију и захваљујемо јој се што је својим трудом и залагањем учинила да многе генерације кроз своје образовање стекну истинске животне вредности и одрасту у квалитетне људе.