ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК

Да могу, умеју, знају доказ су ученице осмог разреда, Екатерини Аретаки Милосављевић и Теодора Коларевић, које су постигле изузетан успех из француског језика, под менторством наставнице Бојане Ђокић.

На окружном такмичењу из француског језика ученица осмог разреда Екатерини Аретаки Милосављевић освојила је прво место, под менторством наставнице француског језика Бојане Ђоки, и остварила пласман на Републичко такмичење, које ће бити одржано у Београду 6.4.2024.
У полуфиналу, на Такмичењу за франкофону песму, одржаном у Кладову, ученица осмог разреда Теодора Коларевић, под менторством наставнице Бојане Ђокић, отпевала је песму ,, Dernière danse” и освојила прво место. Исту песму певаће на финалном такмичењу, које ће бити одржано у Нишу 31.3.2024.
Ученицама и наставници желимо много успеха на предстојећим такмичењима. 🏆🏆🏆